Exiled Kingdoms RPG

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 185 MB
  • Version 1.0.1030
  • Dil Türkçe
  • Firma 4 Dimension Games
Exiled Kingdoms mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz RPG türünde geliştirilen rol yapma oyunlarından biridir.

Exiled Kingdoms mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz RPG türünde geliştirilen rol yapma oyunlarından biridir.

Mobil cihazınız ile keyif alarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız RPG türünde geliştirilen Exiled Kingdoms oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Mobil oyunlar sizleri her zaman eğlendiren ve can sıkıntınızı gidermeniz de bir numaralı yardımcınız olan mobil uygulardır. Üstelik bazı oyunları ücretsiz olarak da mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Exiled Kingdoms aksiyon ve rol yapma oyunu oynarken sizleri biraz geçmişe götürebilir çünkü oyunumuz 90'ların başları baz alınarak geliştirilmiştir. Yani biraz nostaji yüksek miktarda da aksiyonun içinde bulacaksınz kendinizi. yunda temsil etmek istediğiniz oyun kahramanını seçin ve sahaya çıkın. Düşşmanlarınız sizi saf dışı etmek için uğraşacaklar sizle kumpas kuracaklar. Fakat siz dikkatli bir kahraman olarak onların üstesinden gelebilirsiniz.

Fantastik dünyanın fantastik oyunu olarak karşımıza çıkan  Exiled Kingdoms oyununda birbirinden farklı zindanlara giriyor ve buralarda işine yarayacak ganimetleri toplayacaklar. Sizde mobil cihazınız ile bu esrarengiz dünyadaki aksiyona katılın ve oyunun kazananı olun.

Exiled Kingdoms RPG indir
DİĞER SÜRÜMLER